יום שלישי, 11 במרץ 2014

Brazil to the people | ברזיל לאנשים


היי לכם!
כשאני אומרת "ברזיל", מה עולה לכם לראש? מה הדבר הראשון שעולה לכם לראש?
אצלי זה סיפור. כשאומרים לי "ברזיל", הדבר הראשון שעולה לי לראש זה תמונות של חברה שלי כשהיא נסעה לשם, והשם הראשון שעולה לי לראש זה "סאו פאולו" (כן, חני, אני חושבת עלייך). חברתי המדוברת, חזרה עם מתנה קטנה לכל אחת מהחברות, מחזיק מפתחות של לוחית עץ עבה, עם הכיתוב הצבעוני BRAZIL בצד אחד, והשם של כל אחת, בצד השני. עד היום המחזיק מפתחות הזה מחובר לי לדיסק-און-קי, עוד מתקופת הלימודים.
Hey guys!
When I say "Brazil", what's cross your mind? What is the firrst thing that's coss your mind?
For me it's a story. When people say "Brazil", the first thing that's crossing my mind is my friend's photo album that has been there, and the first name that comes to my mind is "Sao Paulo" (Yeas, Hany, I think of you). My mentioned friend, got back with a amall present for each of us friends, a key chain with a thick wooden plate, With a colorful BRAZIL writing on one side, and every friend's name, on the other. Until this day this key chain is attached to my disc-on-key.

כמו שבוודאי הבחנתם בתמונה, לא רק מחזיק המפתחות מככב. העניין השני שעולה לי לראש כשאומרים לי "ברזיל" הוא הספר של מיקי גבע - מלבי אקספרס. הספר מדבר על זוג חברים שהחליטו לנסוע לברזיל ולפתוח דוכן מלבי בחוף (תודו שזה מקורי) ותוך כדי מתפרש לו סיפור אהבה של גבר ישראלי צעיר עם אישה ברזילאית המבוגרת ממנו. התיאורים בספר לוקחים אתכם לעולם אחר, צבעוני, חושני, ברזילאי.
As you can see in the photo, the key chain is not the only star. The second thing that crosses my mind when people say "Brazil" is Miki Geva's book (an Israeli comedian) - Malabi Express. The book shows tow friends that have decided to go to Brazil and open a Malabi stand on the beach (original thought) while a love story has begun between a young Israeli man and Brazilian elder woman. The book takes you to a different world, colorful, sexual, Brazilian.

עוד בתמונה, קופסא אדומה הנושאת את השם CopacaBabies וזה בעצם הכינוי של OPI לסט המיני שלהם, ארבעה לקים מהקולקציה שהושקה לאחרונה.
אז הרשו לי להציג בפניכם את קולקציית אביב קיץ 2014 מבית OPI - קולקציית ברזיל.
Another object on the photo is a red box entitled CopacaBabies, which is OPI's name for their mini-set, four nail polishes from recent launched collection.
Let me present to you Spring Summer (SS) 2014 Collection by OPI - Brazil collection.


הקולקציה מכילה 12 גוונים שנוצרו בהשראתה הצבעונית של ברזיל. כל גוון נושא את השם הייחודי לו, בדרכם היצירתית של OPI. כל הגוונים צבעוניים ומתאימים מאוד לקיץ. יש כמה גוונים שמתאימים גם לחורף (למרות שלי לא מפריעה העונה שבחוץ, ולא משפיעה על הגוון של ציפורניי..) וכמה גווני ניוד. כיאה לOPI, גם בקולקציה הזו נבחרו ארבעה גוונים במרקם חול ייחודי - Liquid Sand. את הקולקציה ניתן להשיג ברשת אפריל ובמרכזי יופי מקצועיים, ועלות לק בודד היא 65 שקלים.
The collection contains 12 shades that were created by Brazil colorful inspiration. Every Shade has its unique name, in a creative way that suits OPI. All the shades are colorful and match the summer. A few shades match the winter too, and a FEw nude shades. As suits OPI, this collection also has four shades in a unique sand texture - Liquid Sand. The collection can be found at "April" stores (in Israel) and professional beauty centers fir the price of 65 NIS each.

AmazON...AmasOFF הוא גוון ירוק בקבוק, אטום, חי ומהמם. נראה יפה במיכל כמו שנראה יפה על הציפורניים. הגוון היחיד מבין הארבעה, שלא ראיתי כמעט הבדל בין תאורת השמש לצל. פורמולה נוחה מאוד למריחה, אטומה בשכבה השנייה, עמיד לשלושה ימים בממוצע.
AmazON...AmazOFF is a bottle-green, opaque, vivid and gorgeous. Looks beautyful in its container as on the nails. The only shade that I couldn't see much difference in both lightings. Very comfy-apllying formula, opaque on second coat, durable for three days in average.

תוארה: שמש | Lighting: Sunlight
תאורה: צל | Lighting: Shade
Kiss Me I'm Brazilian הוא ורוד מתקתק, מין שילוב של בייבי עם ניאוני עם פוקסיה.. הלק מתקבל שונה בשמש לעומת הצל. אהבתי יותר את התוצאה בתאורת הצל, הוא נראה ממש כמו סוכריה. חשבתי שיש לי שני גוונים דומים לו (של אסי) אבל טעיתי. Lovie Dovie של אסי באמת מזכיר אותו, אבל יש הבדל ניכר בין הגוונים. גם הפורומולה שלו נוחה מאוד למריחה ואטומה בשכבה השנייה. עמיד עליי לשלושה ימים.
Kiss Me I'm Brazilian is a sweet pink, some kind of combination of baby and neon and fucsia.. The nail polish looks different in sunlight. I liked the result with shade lighting more, looks like a candy. I thought I have two shades that are similar (by essie) but I was wrong.

תאורה: שמש | Lighting: Sunlight
תאורה: צל | Lighting: Shade
Next Stop...The Bikini Zone הוא גוון אמטיסט דואוכרומטי, סגול בשילוב שימר מורגש מאוד. לא הייתי אומרת שמאכזב, פשוט שונה משאר הלקים בסט. נדרשו לי שלוש שכבות על מנת להגיע לאטימות, אך עדיין לא היתה מספקת והוספתי שכבה רביעית. עדיין נראה לי שמשהו חסר לו, אולי עומק הצבע לא מספיק לי. לאוהבות הלקים הדואוכרומטים זו תהיה בטח התאהבות ממבט ראשון. לגבי העמידות, יומיים שלושה בממוצע.
Next Stop...The Bikini Zone is a duochromatic ametist, purple combined with noticeable shimmer. I wouldn't say dissapointing, just different from the other in the set. It took me three layers to get opaque color, but still wasn't satisfying so I added a forth coat. It still seems like something's missing, maybe the shade isn't deep enough for me. For tose who like duochromatic nail polishes, it must be love at first site. As for it's durability, two to three days in average.

תאורה: שמש | Lighting: Sunlight
תאורה: צל | Lighting: Shade 
Where Did Suzi's Man-go? הוא לק כתמתם במרקם מיוחד - שילוב של קרם וג'ל (crelly). שתי שכבות לאטימות, גוון עמוק מאוד בשכבה השלישית. מבריק מאוד וזה פלוס ענקי מבחינתי. ניתן לראות את ההבדל בין תאורת השמש לצל, בשמש הגוון בהיר יותר, ובצל הוא נהיה בדיוק בגוון לטעמי. עמידות גם לשלושה ימים בממוצע.
Where Did Suzi's Man-go? is an orange nail polish in a unique texture - a cmbination of cream and jelly (a.k.a crelly). Two coats to get opaque color, very deep shade with a third coat. Very glossy and that's count. You can see the difference between the lightings, on sunlight it looks brighter, I like it more in the shade. Durable also for three days in average.

תאורה: שמש | Lighting: Sunlight
תאורה: צל | Lighting: Shade


מה אתם חושבים על הגוונים? התנסיתים בהם? 
איזה גוון אהבתם במיוחד? שתפו בתגובות.
What do you think of the shades? Did you try any?
Which shade you liked best? Share a comment.
אתם מוזמנים לעקוב אחריי ברשתות החברתיות: 
פייסבוקטוויטראינסטגרם ופינטרסט,
ולהצטרף כרשומים לאתר זה (במעלה הדף "הירשם לאתר זה"),
אתם יכולים גם להירשם לקבלת עדכונים באימייל.

You are invited to follow me on the social media: 
and subscribe this blog (up the page "google friends connect"),
You can also subscribe for e-mails updates.
*המארז התקבל לסקירה.
*The set was recieved for a review.


4 תגובות:

 1. על אף שבהתחלה לא התחברתי לקולקציה, היום אני חושבת שהיא ממש מוצלחת.
  הכתום והירוק הורסים!

  השבמחק
  תשובות
  1. גם אני הכי אוהבת את הכתום והירוק! :) מההתחלה אלו הגוונים שאהבתי ;)
   קולקציה מגניבה בהחלט!

   מחק
 2. הגוון הכתום באמת יפה בצורה יוצאת דופן
  חבל שמוצרי OPI יקרים כל כך בארץ ובשביל להשיג אותם במחיר הוגן צריך לקנות בחול
  אגב הספר מאוד עניין אותי. תודה על ההמלצה
  יש עוד ספרים שאת ממליצה עליהם שקראת לאחרונה?

  השבמחק
  תשובות
  1. לפעמים באמת עדיף להזמין מחו"ל.. אני עושה כך כמעט תמיד עם הלקים של essie
   אם את אוהבת את הסגנון אז תאהבי גם את הספרים של אילן הייטנר - מלך החומוס מלכת האמבטיה, חכמת הבייגלה, קציצות.. מבחינת סופרים ישראלים נוספים אני אוהבת את אורי אדלמן (משוואה עם נעלם, בסימן ונוס) ואשכול נבו (משאלה אחת ימינה מאוד מומלץ!).
   בספרות מתורגמת בדרך כלל אני אוהבת לקרוא מתח אינטנסיבי, על העלמויות ורציחות וכדומה.. (לדוגמת הרלן קובן, פטרישיה קורנוול ודיוויד בלדאצ'י)..
   מקווה שעזרתי :) תהני בקריאה!

   מחק

אשמח לקרוא את תגובתכם