יום שבת, 1 במרץ 2014

Mirror mirror on my nails | מראה מראה שעל ציפורניי


היי לכם!
בקיץ שעבר היה מן טרנד על ציפורניי הרגליים, של הנחת מדבקות ציפורניים כסופות עם גימור מבריק ביותר. את מראה זה היה ניתן להשיג גם ע"י מריחת לקים כסופים מונכרומטיים, כמו למשל essie - no place like chrome.
לאחרונה יצרנית הלקים OPI השיקו קולקציה בשיתוף פעולה עם הזמרת גוון סטפני. זמרת מדהימה עוד מימי נו דאוט האהובים, אי שם בשנות ה-90. הקולקציה כולה נקראה על שם השירים של גוון ומכילה גווני אדום, ורוד, ברי, זהב, שחור וכסוף מיוחד.
Hey guys!
Last summer was this pedicure trend, those shiny silver monochromatic nail stripes. This look could be achieved by applying silver monochromatic nail polishes, such as essie - no place like chrome.
Recently OPI launched a collection in cooperation with the singer Gwen Stefani. An awesome singer since No doubt, some when on the 90's. The entire collection is called by Gwen's songs, and contains colors such as red, pink, berry, gold, black and a unique silver.


הכירו נא את Push and Shove. לק כסוף מונוכרומטי המגיע בערכה עם בסיס מיוחד בגודל מיני. כשמורחים לפי ההוראות - שכבת בסיס על ציפורניים משוייפות, ולאחר מכן שתי שכבות מהלק הכסוף, ללא שכבת טופ - מתקבל אפקט מראה. הגימור כל כך מבריק וכל כך מושך תשומת לב. אין אחת שלא התלהבה כשראתה את ה"מראה" על ציפורניי. אני מודה, הגוון הזה "אדג'י" מידיי עבורי, אבל נהניתי ממנו ומבחינת העמידות שלו.
Please meet "Push and Shove". A silver monchromatic nail polish which comes in a set with a special mini-sized base coat. When applied as instructed - base coat on filed nails, then two coats of the nail polish, without a top coat - the mirror effect is shown. The finish is so shiny and so noticeable. No one stayed indifferent to the mirror sight on my nails. I admit, it's a bit "edgie" for me, but I enjoy it and its durability.אני מציגה עבורכם את שתי האופציות - עם הבסיס, וללא הבסיס. לדעתי ניתן למרוח גם ללא הבסיס המיוחד, כי בכל זאת.. מה אני אמורה לעשות כשנגמר? אבל אפקט ה"וואו" חזק יותר עם הבסיס.
I present to you both versions - with the special base coat, and without it. In my opinion it can be applied also without the special base coat, because let's face it.. what am I supposed to do when it's empty? However, the "Wow" effect is stronger with the special base coat.
מימין עם הבסיס, משמאל ללא הבסיס
עם שכבת הבסיס
ללא שכבת הבסיס

אז כמו שתראו בתמונות בהמשך (עם הבסיס), הלק עמיד ליומיים בממוצע, כשביום השלישי הוא מתחיל להתכווץ מקצה הציפורן, ומתחילים להופיע צ'יפים מזעריים. על האריזה ישנה אזהרה שזהו לק לערב אחד. בפעם הראשונה שמרחתי אותו הוא באמת החזיק לי לערב אחד.. אבל בפעם השנייה נהניתי לבחון את העמידות שלו ולגלות כי ניתן לשרוד איתו גם שלושה ימים. 

As you can see in the pictures down below (both with the base coat), the nail polish is durable for two days, on the third day it started to shrink and small chips started to appear. The packaging has a warning which says it's a one night wear. The first time I applied it, it was really for a one-night wear.. On the second time I had fun testing its durability and found out that it can be survived for even three days.

עלות הלק הינה 65 שקלים ברשת אפריל ומכוני הטיפוח המקצועיים.
The nail polish is sold for 65 NIS at "April" and professional beauty centers.
גם אתם אוהבים את גוון סטפני?
מה דעתכם על אפקט המראה?
Do you also like Gwen Stefani?
What do you think of the mirror effect?
אתם מוזמנים לעקוב אחריי ברשתות החברתיות: 
פייסבוקטוויטראינסטגרם ופינטרסט,
ולהצטרף כרשומים לאתר זה (במעלה הדף "הירשם לאתר זה"),
אתם יכולים גם להירשם לקבלת עדכונים באימייל.
You are invited to follow me on the social media: 
and subscribe this blog (up the page "google friends connect"),
You can also subscribe for e-mails updates.
* הלק התקבל לסקירה. 
* The nail polish was recieved for a review.

12 תגובות:

 1. אחד הלקים המגניבים שיצא לי לנסות :)

  השבמחק
  תשובות
  1. לגמרי! מאוהבת בגימיקים, ובזה במיוחד ;)

   מחק
 2. ביג לייק לפוסט ובמיוחד לתמונות :) שבוע טוב יקרה

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה רבה אהובה :) שבוע מצויין שיהיה

   מחק
 3. אני חולה על הלק הזה :)

  השבמחק
 4. לק מהמם, בהחלט נותן 'וואו' לאירוע. קצת גדול עליי ליום יום. בלי בסיס הוא טיפה מבאס, ומוזר שנמכר עם בסיס כ"כ קטן...

  השבמחק
  תשובות
  1. נכון.. :( מבאס בלי בסיס.. אבל אפשר להסתדר ;) והוא בהחלט מהמם לאירוע! כבר קיבלתי עליו כל כך הרבה תגובות מהסובבים, שזה פשוט לא יאומן!

   מחק
 5. הוא מושלם! אפילו שהוא מבליט כל בליטה ופיפס בציפורן

  השבמחק
  תשובות
  1. איזה כיף שיש לאסי את שכבת הבסיס רידג' פילינג.. עוזר במקרים כאלו

   מחק
 6. בטח שאוהבת גימיקים!!! (ודברים נוצצים ומבריקים :) )

  השבמחק

אשמח לקרוא את תגובתכם