יום שישי, 16 במאי 2014

Empties #2 | ריקים #2

הייי!
את הפוסט הזה רציתי לכתוב כבר מלפני כמה חודשים, אבל זה פשוט לא יצא. במקום לצלם ולכתוב אותו עבורכם, פסוט המשכתי לאגור עוד ועוד... אריזות ריקות! בעלי כל פעם מאיים לזרוק לי אותן, אבל זה לא נתן לי יותר מוטיבציה. והיום.. החלטתי שזהו, אני כותבת לכם פוסט על המוצרים שסיימתי במהלך חצי השנה האחרונה.. מה הייתי קונה שוב? 
Hiii!
I wanted to write this post a few months ago, but it just didn't come out. Instead of photograph and write it to ypu guys, I continued stocking more and more.. empty packagings! My husband kept threatening to throw them all away, however it didn't motivate me. Today.. I've decided that's it, I'm writing this post about my empty products throughout the last six months.. What would I repurchase?
אני אתחיל לפי סדר מסויים, ולפי חלוקה מסויימת. המוצרים הראשונים הם מסירי האיפור. האחד של גרנייה מסדרת אסנשיאלס (Essentials)- מסיר איפור דו פאזי, המסיר גם איפור עמיד, והשני הוא בקבוק הביודרמה המוכר והאהוב. הרבה אומרות שהביודרמה לא מתמודד טוב עם איפור עמיד. אני מצאתי אותו מעולה לכל מטרה. הוא מסיר האיפור הראשון שידי תמיד ניגשת אליו. אם באמת אני עם האייליינר-ג'ל של אינגלוט, וריסים מלאכותיים, אני צריכה עבודה קצת יותר מהירה ו"חזקה", אז אני משתמשת במסיר האיפור של גרנייה. שניהם מצויינים, ושניהם בשימוש קבוע אצלי. ביודרמה לשימוש אישי, גרנייה במזוודת האיפור.
I'll go by some order, and by some division. The first products are makeup removers. One by Garnier - Essentials 2 in 1, best for long-lasting makeup, and the other one is my beloved and well known Bioderma. Lots of you say that Bioderma is too gentel for long-lasting makeup, somehow I find it usefull all the time. If I'm tired and wearing my Inglot gel liner and false lashes, I need a little more efficiant work in less time, so I use the Garnier makeup remover. They're both great and on every day use. Bioderma for personal use, Garnier in my makeup trolly.המוצרים הבאים הם הג'לים של ניוואה לניקוי עור הפנים. השתמשתי בשניים באותה תקופה, האחד ג'ל עדין לניקוי עמוק, מסדרת פיור פרפקט, והשני הוא ג'ל ניקוי לעור מעורב ושמן, המכיל גרגרי פילינג עדינים. כבר דיברתי עליהם בעבר. הם טובים, למי שאין התפרצויות תכופות של פצעונים. למי שיש, הם פשוט עדינים מידי ולא עושים עבודה מספיק טובה.
The next products are Nivea cleansing gels. I used two that time, one is a gentel cleansing gel fore deep cleaning (from Pure > Perfect series), and the other is a cleansing gel for combination and oily skin, which contains small gentel peeling parts. I already talked about them before. They're good, for those who don't break out very often. They're just too gentel.


מוצרי ניקוי נוספים הם מי פנים. שוב ניוואה מככב, עם אותה סידרת פיור אפקט, ולצידם נמצאים מי הפנים של קרליין באריזה החדשה, ולעור מעורב. מי הפנים של ניוואה עדינים מידי, אך נהניתי משני בקבוקים של המוצר. מי הפנים של קרליין חזקים מידי עבורי, יש להם אפקט מרענן והם מכילים אלכוהול. אני לא חושבת שאחזור לאף אחד מהמוצרים האלו, במיוחד לאחר שגיליתי את מי הפנים של Thayer's הנמכרים בiherb (ניתן להזמין מכאן). אם אתם רוכשים פעם ראשונה בiherb, אתם יכולים להשתמש בקוד DNB361 ולהינות מהנחה.
More cleansing products are face toners. Again Nivea is starring, frome the same Pure > Perfect series, and by their side there's Careline face toner' in a new packaging and for a combination skin. Nivea are too gentel, but I managed finishing two bottles of them. Careline are too harsh for me, they contain alcohol and have a refreshment effect. I don't think I will repurchase any of them, especially after discovering Thayer's face toner, sold on iherb (you can order here). If it's your first purchase on iherb, you can use the coupon code DNB361 and enjoy a discount.


מוצרי הגוף והשיער. קודם כל פילינג הגוף של ספורה בניחוח שוקולד. לקח לי המון זמן עד שבאמת סיימתי אותו כי די התקמצנתי עליו.. יש לו ניחוח משכר של שוקולד איכותי, והוא נעים וכיפי. מכיל גרגירים עדינים העושים פילינג עדין ומסירים תאים מתים. בוודאות ארכוש אותו שוב בפעם הבאה שאזדמן לספורה.
Hair and body products. First of all Sephora body crub in Chocolate. It took me a long time till I finished it because I used little at time to make it last.. It has a seductive scent of quality chocolate, and it's pleasant and fun. I definitely will repurchase the next time I'll be at Sephora.

מרכך/מסיכה לשיער של לוריאל לטיפול אינטנסיבי בשיער פגום וחסר חיוניות. הכי הבטחות שווא שנתקלתי בהם. המוצר הרגיש לי יותר כמו מרכך שיער ולא מסיכה, וחוץ מניחוח נעים ורכות בזמן המקלחת - הוא לא עשה לשיער שלי כלום. אני כבר שנתיים ללא גוונים, והשיער שלי עדיין בתהליכי שיקום מהנזקים, גיליתי שהמוצר הטוב ביותר עבורי הוא מסיכת השיער של SYOSS עם הכיתוב הכתום, שמטרתה לשקם. הם מבטיחים הבטחות, וגם מקיימים אותן ;)
Loreal hair mask/condtioner for intense treatment to restore dry hair. The most false promises I ran into. The product is supposed to be a hair mask, instead it felt like a conditioner, and beside nice scent and soft hair during the shower - it did nothing. It's been two years since my highlights, and my hair still repairs itself, I found the best product for it - Syoss hair mask, whith the orange "repair" writing on it. The make promises, and also keep them ;)

קרם ידיים של ג'ייד מסדרת אייקון, בניחוח מאסק. אחד הניחוחות האהובים עליי, והקרם ידיים הזה נעים ומריח טוב. אני מסיימת טיובות של קרמי ידיים במהירות, מאחר והעור שלי רגיש וסובל מיובש מכל שינוי הכי קטן בטמפרטורה. הקרם נעים ונספג במהירות, וקניתי אותו במבצע בסופר פארם.. משהו כמו 15 שקלים (ולא המחיר המודבק עליו).
Gade (an Israeli brand) hand cream, Icon series, Musk scented. One of my favoutie scents of all times. And this cream is pleasant and good-smelling. I quickly empty hand cream tubes, since I have a sensitive hand skin which suffers from temperature changes' dehydration. It's absorbed quickly and I bought it for a cheap price of 15 NIS (about 4.5 $).

מסיר לק של חברת לייף, בצבע כחול. אחד המסירים המצויינים שנתקלתי בהם. ללייף יש ליין שלם של מוצרים להסרת לק, ותמיד יש מבצע כלשהו, כך שזה יוצא גם משתלם. החומר מסיר את הלק ביעילות ובמהירות והניחוח שלו סביל. מסיר הלק היחידי שבשימוש אצלי כרגע.
Life (an Israeli brand) nail polish remover, the blue one. One of the best I've ever used. Life has a whole line of nail care products, and they're always on sale. The product remove nail polish quickly and efficiently and it has a gentel scent to it. The only nail polish remover I use.


סרומים. סרום לעיניים של קרליין roll-on, מקרר ומעורר את האיזור העדין מתחת לעיניים, מכיל קפאין וויטמינים. אני לא מסוגלת להתחיל בוקר ולסיים יום בלעדיו. החברה מבטיחה הבהרת האיזורים הכהים. ההבטחה מתקיימת באותו זמן שימוש, אבל לא באופן טיפולי ולטווח ארוך, ממה שהספקתי לבדוק. מוצר מצויין לטעמי וכבר יש לי רול נוסף מחכה לרגעי התהילה שלו.
Serums. Careline (an Israeli brand) roll-on eye serum, cools and enlighten the gentel under eye area, contains vitamins and caffeine. I can't manage starting my morning and ending my day without it. The company make promises about brightening dark circles. It does that, but not in the long term, just the moment I use it. A great product and I already have another one awaiting for its time to shine.

סרום הפנים של לוריאל מסדרת Youth Code המבהיר ומאיר את העור, תוך שהוא מאחד את גוון הפנים. בהתחלה לא ראיתי שינוי, וככל שהרביתי להשתמש בו לפני האיפור שלי בבוקר, כך ראיתי איך הוא משפיע על העור שלי לחיוב. הוא באמת מאיר את עור הפנים במן glow מתון. כרגע העור שלי לא מגיב טוב לסרום הזה לכן לא רכשתי אחד נוסף. ברגע שמצבו ישתפר, אני בוודאות ארכוש שוב.
Loreal face serum - Youth Code, brighten and enlighten the skin while making an even tone. At first I didn't notice any difference, and the more I used it on everyday basis before applying my makeup, I saw the change it made. It does enlighten the face skin with a moderate glow. Right now my skin doesn't react well to this serum, therefore I didn't repurchase. As soon as my skin gets better, I'll definitely repurchase.ואחרונים חביבים הם מוצרי איפור. יש לנו כאן שפתון נגד יובש של ד"ר פישר בניחוח קרמל, מסקרה של לוריאל lash architect 4D וקונסילר מאיר של מייבילין. השפתון נגד יובש מכיל SPF30 ומגן מצויין מהשמש, אבל הוא לא מטפל במקרי יובש קיצוניים (פוסט מפורט). המסקרה הופכת לסמיכה ודביקה לאחר מספר שימושים וכך בעצם מדביקה את הריסים. אהבתי יותר את הגירסא הקלאסית שלה (אריזה בצבע תכלת). הקונסילר של מייבילין לא מאיר. השתמשתי בגוון sand שהוא הבינוני מבין שלושת הגוונים. הוא הסתיר לי את הכהויות מצויין, אך על מנת לקבל את אפקט ההארה נאלצתי להשתמש גם בטוש הארה של מאק שברשותי.
את שלושת המוצרים שציינתי בחלק זה, לא ארכוש שוב בגירסא זו.
Last but not least are makeup products. We have here Dr Fischer chapstick in caramel, Loreal Lash Architect 4D mascara and Maybelline Lumi concealer. The chapstick is SPF30 and perfectly protects the lips, however not remedy very dry lips (a full post about lip balms). The mascara becomes sticky and clampy after only a few uses. I preferd the classic version (light blue packaging). The Maybelline concealer doesn't luminse the under eye area. I used "Sand" wich is the mid tone out of the three sold in Israel. It hid the dark circles perfectly, but to get the lumi effect I had to use Mac prep+prime in Radiant Rose. These three product I definitely won't repurchase.

עד כאן החפירות.
אני אשתדל להעלות פוסטים כגון אלו בתדירות גבוהה יותר, ובכך לסכם את הפוסט באורך סביר.
תודה רבה שנשארתם עד הסוף!
מקווה שעזרתי לכם להחליט לגבי מוצרים שהיו טובים עבורי וטובים פחות.
תשתפו אותי בתגובות האם התנסיתם במוצרים שבפוסט ומה דעתכם עליהם.
So far with the bubbling.
I'll try harder uploading posts like these more often, and with resonable length.
Thank you for reading till the end!
I hope I helped you deside about the products the work and didn't work for me.
Tell me in the comments, have you tried these producst and what's your opinion.

לפוסט ריקים #1 - לחצו כאן.
for Empties #1 - Click here.


14 תגובות:

 1. חוץ מלקרר את העור מתחת לעיניים, הסרום של קרליין לא הפגין ביצועים מרשימים.
  גם אני מחסלת מי פנים בקצב ולא אחזור יותר לאלו המכילים אלכוהול, אני יודעת מה יכנס לסל בהזמנה הבאה מאייהרב - תודה!

  השבמחק
  תשובות
  1. גם אני הפסקתי לרכוש את אלו המכילים אלכוהול. יש הרבה מי פנים טובים ללא אלכוהול שעושים עבודה מצויינת על העור שלי. :)

   מחק
 2. איזה כיף זה להיפטר מכל האריזות האלו, נכון?
  איכשהו אצלי מסירי איפור מחזיקים המון זמן, ואני עדיין עם הביודרמה (עוד לא באמצע הבקבוק).
  אני רוצה את פילינג השוקולד של ספורה!!

  השבמחק
  תשובות
  1. וואי לגמרי! את בטח יודעת גם עד כמה ;)
   לגבי הביודרמה כבר סיימתי בקבוק שני אני חושבת, התחלתי שלישי, ואגרתי עוד שניים :)
   כדאי לך! וגם את שאר הניחוחות, וניל.. כותנה.. ;)

   מחק
 3. חפירות, חפירות אבל בשורה התחתונה פוסט מועיל מאוד.

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה רבה! שמחה שהועלתי, ואם זה יגרום לאחרות להחליט אם לקנות מוצר או לא, אז בכלל מילאתי את תפקידי ;)

   מחק
 4. אחלה פוסט..אלו סוג הפוסטים הכי חשובים בסופו של דבר!

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה רבה!
   אני אשתדל להעלות פוסטים בסגנון הזה בתדירות תכופה יותר, כי אני מרגישה שהם באמת עוזרים, לאלו המתלבטות.. :)

   מחק
 5. קודם כל אני חייבת לשבח את הצילומים! הם נראים נהדר מותק, כל הכבוד. מעבר לזה אני חושבת ששום מוצר לא ניסיתי כאן חחח פשוט חוסר מקצועיות ממני. פסוט נהדר,כמו תמיד.

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה רבה! :) זה לא ברור מאליו :)
   חח לא נורא.. בחלקם לא הפסדת ;)
   שמחה שנהנית! ♡

   מחק
 6. כמה אמפטיז! סחטיין עלייך שאת גם אשכרה מסיימת מוצרים ולא רק קונה.
  היה מעניין!

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה רבה! :)
   וכן.. אני משתדלת לסיים אותם ;)

   מחק

אשמח לקרוא את תגובתכם